Про конференцію 2014

I ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ АКТИВІВ
24 КВІТНЯ 2014 / ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛЬ / КИЇВ, УКРАЇНА

Ціною понад ста життів власних громадян – активістів української революції проти корупції «Євромайдан» – Україна отримала історичний шанс для оновлення, встановлення справедливості та системних суспільно-політичних змін.

Вперше в новітній історії України, ЄС, США, Канада, Швейцарія та Ліхтенштейн запровадили персональні санкції до політиків та пов’язаних з ними осіб, відповідальних за порушення прав та свобод громадян, убивства мирних активістів Євромайдану, фінансування сепаратизму та тероризму у Південно-Східних областях України.

Міжнародні санкції стали поштовхом для пошуку, конфіскації та повернення корупційно набутих статків вищих державних посадовців України та інструментом боротьби громадянського суспільства з великою політичною корупцією у владі.

Українському уряду та громадському сектору доведеться віднайти просту відповідь на складне питання: Як не втратити шанс та повернути доходи від масштабної політичної корупції українському народові?

Ініціатори конференції спробують розпочати публічну дискусію та пошук існуючих механізмів ідентифікації, замороження, перевірки та конфіскації корупційних статків та моделі компенсації драматичних наслідків від масштабної політичної корупції.  Результатом конференції має стати дорожня карта – план конкретних дій для України на національному та міжнародному рівні, розроблений найркащими міжнародними експертами у сфері.

Формат

Інтерактивна панельна дискусія з трьох тематичних сесій у супроводі візуальних презентацій.  Робочі мови: українська, російська та англійська. Синхронний переклад.

Приміщення

Захід буде проведений у залі «Предслава» конференц-центру готелю Президент. Адреса: вул. Госпітальна, 12, Київ / http://www.presidenthotel.com.ua